Diğer Styling Tanrıçaları

Bir Rachel Zoe biliriz müşterilerinden ünlü stylist. En az müşterileri Olsen ikizleri, Mischa Barton, ex-müşterisi Nicole Richie kadar meşhur, onlarla partilerde, defilelerde boy gösterir, kitaplar yazar.


Onun eklektik-anoreksik tarzından bayanlar kırmızı halıdaki ünlülerin stylistlerini merak etmeye başlamışlardır. Zoe kadar "star" mertebesine erişmemiş ama giydirdiği starları "rock'n roll" hamuruyla yoğuran birinden bahsedeceğim: Lisa Michelle Boyd.

Hollywood onu "zarifi pek rock'n roll yorumladığı" için seviyor. Charlize Theron, Marisa Tomei, Selma Blair, Thandie Newton, Winona Ryder, Christina Ricci, Jennifer Hudson ve bir çokları Boyd'un elinden çıkma seçimlerle kırmızı halıda boy gösteriyorlar. 


Boyd aynı zamanda Harper's Bazaar ve Elle gibi dergilerde stylist olarak çalışıyor.

Bir diğer beğendiğim celebrity stylist ise Becks Welch. 

Daha "hanımefendi" bir tarz sunuyor. Aslında moda tasarımcısı olarak yola çıkıyor. Topshop ve arkasından Alice Temperley'de çalışıyor. Daha sonra ünlüleri giydirmek istediğine karar veriyor ve kostüm tasarımcısı Perry Rose'un yanında çalışmaya başlıyor. Ondan sonra kopuyor zaten :)

Charlize Theron bu ablayla da çalışıyor. Giydirdiği diğer ünlüler Anne Hathaway, Amy Adams, Camilla Belle, vs. Hatta Anne Hathaway katıldığı dergi ve kapak çekimlerinde de styling'i Welch'in yapmasını istiyor.

Esas takip edilmesi gereken stylist Tara Swennen. 

Bu kardeşimiz de moda tasarımı okuyarak başlıyor ve de styling dendiğinde akla ilk gelen ismin, Rachel Zoe'nun yanında uzun süreli bir asistanlık yapıyor. Şu andaysa gençlerin gözdesi olan bir çok ünlüyü giydiriyor: Kristen Stewart, Kate Beckinsale, Miley Cyrus, Sarah Michelle Gellar. Bu kardeşimiz de plise, volan, döküm, fırfır ve katlara bayılıyor. 
Ancak Miley Cyrus'ta şahane bir iş çıkardığı söylenemez. Miley'nin kıyafetleri ne yaşına ne üstüne başına uygun olmuyor.

Biraz toparlanması lazım. 
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !